Ke stažení

QuickTime Player


K přehrávání panoramat ve formátu QuickTime Virtual RealityQuick Time Virtual RealityQTVR je datový formát vyvinutý polečností Apple Computer Co., který umožňuje v jediném souboru uložit reprezentaci plně 360° panoramatických pohledů, animací a hypertextových odkazů. Jde o rozšíření video formátu MOV, původně určeného pouze pro ukládání videosekvencí.Quick Time Virtual RealityQTVR je datový formát vyvinutý polečností Apple Computer Co., který umožňuje v jediném souboru uložit reprezentaci plně 360° panoramatických pohledů, animací a hypertextových odkazů. Jde o rozšíření video formátu MOV, původně určeného pouze pro ukládání videosekvencí. potřebujete mít naistalován přehrávač QuickTime PlayerQuick Time playerVšestraný multimediální přehrávač od společnosti Apple Computer Co. (aktuálně ve verzi 7) umožňující přehrávat sférická (kubická) panoramata. Nová technologie QuickTime VR umožnuje zprostředkovat skvělé “prostorové” pohledy již od verze 5, chcete-li však zcela aktuální verzi je možno si ji …Quick Time playerVšestraný multimediální přehrávač od společnosti Apple Computer Co. (aktuálně ve verzi 7) umožňující přehrávat sférická (kubická) panoramata. Nová technologie QuickTime VR umožnuje zprostředkovat skvělé “prostorové” pohledy již od verze 5, chcete-li však zcela aktuální verzi je možno si ji … verze 5.0 nebo vyšší, resp. příslušný plug-in modul do vašeho prohlížeče.

QuickTime PlayerQuick Time playerVšestraný multimediální přehrávač od společnosti Apple Computer Co. (aktuálně ve verzi 7) umožňující přehrávat sférická (kubická) panoramata. Nová technologie QuickTime VR umožnuje zprostředkovat skvělé “prostorové” pohledy již od verze 5, chcete-li však zcela aktuální verzi je možno si ji …Quick Time playerVšestraný multimediální přehrávač od společnosti Apple Computer Co. (aktuálně ve verzi 7) umožňující přehrávat sférická (kubická) panoramata. Nová technologie QuickTime VR umožnuje zprostředkovat skvělé “prostorové” pohledy již od verze 5, chcete-li však zcela aktuální verzi je možno si ji … si můžete stáhnout buď přímo zde19MB (ve verzi pro Windows), nebo na webu Apple (ve všech dostupných verzích pro různé operační systémy). Ujistěte se, že stahujete QuickTime VR verze 5.0 nebo vyšší. Na webu Apple se také dozvíte více informací o tomto programu (anglicky).


Java Virtual Machine


Virtuální procházky a panoramata přehrávané ve formátu Easypano Virtual Tour Player vyžadují ke svému běhu Java Virtual MachineJava Virtual MachineRun-time modul jazyku Java, který vám umožní spouštět aplikace v tomto jazyku vytvořené.Java Virtual MachineRun-time modul jazyku Java, který vám umožní spouštět aplikace v tomto jazyku vytvořené..

K tomu potřebujete mít naistalovaný buď Sun JRE (Java Runtime Environment), nebo Microsoft JVM (Java Virtual Machine). Oba tyto programy si můžete stáhnout jak přímo zde15MB (ve verzi pro Windows), tak i na webech Sunu, resp. Microsoftu (ve všech dostupných verzích pro různé operační systémy).


Acrobat Reader


K prohlížení a tisku dokumentů ve formátu PDFPDFPortable Document Format. Datový formát vyvinutý firmou Adobe, určený k ukládání textových dokumentů. Je navržen tak, že se zobrazí na všech systémech stejným způsobem - zachovává rozložení stránek, fonty i grafiku, bez ohledu na hardware a operační systém.PDFPortable Document Format. Datový formát vyvinutý firmou Adobe, určený k ukládání textových dokumentů. Je navržen tak, že se zobrazí na všech systémech stejným způsobem - zachovává rozložení stránek, fonty i grafiku, bez ohledu na hardware a operační systém. potřebujete mít naistalován prohlížeč Adobe Acrobat Reader.

Adobe Reader si můžete stáhnout buď přímo zde21MB (ve verzi pro Windows), nebo na webu Adobe (ve všech dostupných verzích pro různé operační systémy). Na webu Adobe se také dozvíte více informací o tomto programu (anglicky).