3Dpano se představuje

Kdo jsem

Fyzická osoba Dalibor Johánek pracující na projektech vizualizace reálného prostoru prostřednictvím panoramatické digitální fotografie. Virtuální scény využívající panoramatickou projekci jsou poměrně nenáročné svojí datovou velikostí a proto vhodné k prezentaci na internetu.

Cíle

Cílem je nabídnout nejnovější produkty virtuální reality, s nimiž je možné vytvářet atraktivní a poutavé prezentace firem, měst, památek, realit, akcí či atraktivních lokalit na internetu. Námi vytvořená panoramatická virtuální realita umožnuje jednoduchou implementaci do Vaší stávající webové prezentace. Snahou je i vybudování přidanné hodnoty společné prezentace našich zákazníků na oborově příbuzných serverech. Takto sdružené virtuální prezentace svojí vysokou vypovídající hodnotou a technickou přitažlivostí přilákají další návštěvníky Vašich webových stránek, Vaše potenciální zákazníky.

Prostředky

Pro dosažení těchto cílů používáme v oblasti hardwaroveho vybavení nejkvalitnější techniku značek Canon, Kaidan, Sigma a Manfrotto. V oblasti softwarového zpracování jsou pak využívány nejnovejší možnosti zpracování obrazu softwarovými produkty společností Realviz S.A., IPIX corp. a dalších. Vlastní virtuální realita pomocí panoramatického zobrazení se vytváří za použití stativu vybaveného sofistikovanou panoramatickou hlavou a zrcadlového fotoaparátu se speciálním ultraširokoúhlým objektivem. Obraz se následně zpracovává softwarovou transformací snímků, různými typy korekcí a datovým exportem do zvolených formátů a velikostí dle potřeb zákazníka.

Údaje o firmě

Název: Dalibor Johánek - 3Dpano
Adresa: U Pazderny 409, 33901 Klatovy 3
IČ: 64182886
DIČ: CZ7308251973
Bankovní spojení: GE Money Bank, Klatovy
Číslo účtu: 183310932/0600