Nabídka služeb 3Dpano

Rekreační a sportovní zařízení, ubytování, virtuální prohlídky hotelů a penzionů

Nejdůležitějším kriteriem pro výběr místa rekreace je vizuální informace. Vybavenost, cena a konkrétní umístění ubytovacího zařízení hraje samozřejmě také důležitou roli, ale na konečné rozhodnutí zákazníka mívá překvapivě největší vliv právě možnost si objekt a jeho okolí předem prohlédnout.

V případě prezentace rekreačního zařízení na internetu je vedle klasické fotogalerie daleko nejpřesvědčivější formou aktivní virtuální prohlídka, která návštěvníka provede po objektu s věrností blížící se realitě. Prohlédnout si tak může nejen vybavení pokojů, společenských místností, ale také bezprostřední okolí hotelu, nebo i turisticky zajímavých míst.

Prostřednictvím virtuální prohlídky můžete:

Pomoci s výběrem pokoje nebo chatky

Zákazník si může v klidu prohlédnout nabízené pokoje a v pohodlí domova si vybrat ten, který mu bude nejvíce vyhovovat. Efektivní možností je pak propojení s rezervačním systémem, díky kterému bude mít okamžitý přehled o obsazení jednotlivých pokojů.

Představit bezprostřední okolí hotelu, chaty nebo kempu

Mnoho rekreačních zařízení umožňuje svým hostům trávit volný čas v bazénech, posilovnách, rehabilitačních centrech, v areálu minigolfu apod. Mnohem přesvědčivějším argumentem pro výběr právě vašeho rekreačního zařízení než je textový popis: „minigolf, posilovna a jiné sportovní vyžití“ bude reálná ukázka z těchto míst s případným uvedením cen a jiných doprovodných informací přímo u vyobrazení virtuální prohlídky. Velice užitečná je pro hosty i obrazová informace o poloze možného parkování.

Představit zajímavá místa v širším okolí

Hosté přijíždějí nejen s požadavkem na kvalitu vlastního ubytování, ale především s cílem navštívit zajímavá místa regionu. Náměty k navštívení zajímavých míst je možno doplnit o působivé virtuální prohlídky těchto míst.