Nabídka služeb 3Dpano

Stavební společnosti a developeři

Virtuální prohlídka nabízí velmi poutavou formu předvedení referenčních staveb budoucím zájemcům. Pro získání přesné představy o dispozicích konkrétního domu tak již není potřeba cestovat za referenční stavbou (mnohdy přes celou republiku). Nemovitost bude pomocí virtuální prohlídky přístupná ihned a nepřetržitě.

Dokonce i pro dosud nerealizované stavby je možné vytvořit virtuální prohlídku přímo z vašeho projektu, pomocí modelu vytvořeného v CAD systému. Dáte tak budoucím klientům jedinečnou možnost projít dosud nepostavený byt či dům.

Developerské firmy ocení virtuální procházky bytovými domy s možností podrobné prohlídky celé nemovitosti od bytů přes společné prostory až po blízké okolí domu.

Prostřednictvím virtuální prohlídky můžete:

24 hodin denně …

… v kteroukoli denní či noční hodinu, v libovolný den v roce, nabízet vaše domy a byty k nepřetržité prohlídce svým potenciálním zákazníkům, aniž byste s tím měli jakékoliv dodatečné výdaje.

Zaujmout klienta …

… atraktivností prezentace i její informační bohatostí. Zájemce o koupi může díky virtuální prohlídce snadno předem přemýšlet o případných úpravách projektu svého nového domu nebo bytu, nabízeného developerem. Zákazníka tak snáze přesvědčíte, aby se rozhodl právě pro vás, a jeho úvahy přesunete z roviny u koho nemovitost postavit nebo koupit, do roviny jakým způsobem si ji od vás nechat upravit dle svých představ.

Urychlit prodej bytů

Virtuální prohlídky se stávají bezesporu konkurenční výhodou v procesu rozhodování klienta o svém budoucím bydlení. Pro svůj projekt najdete dostatek zájemců rychleji než konkurence. Virtuální prohlídku je také možné doplnit rezervačním systémem informující o blokaci či rezervaci jednotlivých bytů.