Tipy 3Dpano

Vizuální informace bývá často nejdůležitějším kritériem při nákupu nebo objednání služby

Tipy

Je tomu tak možná častěji, než byste si mohli myslet. Uživatelské testy webů již mnohokrát prokázaly, že velké množství zákazníků opouští e-shopy, které mu vedle technických dat neposkytnou dostatečný obrazový doprovod. Stejná zkušenost je i s objednáváním zájezdů, ubytovacích zařízení apod. Většina zákazníků se totiž řídí starou známou pravdou, že není dobré kupovat zajíce v pytli.

A když už vizální informace, pak nenajdete mezi v současné době běžnými technologiemi její dokonalejší formu, než je interaktivní panoramatická scénaInteraktivní panoramaScéna, využívající vhodné projekce panoramatické fotografie (většinou sférické panorama, někdy alespoň válcové panorama) a umožňující pozorovateli plnou kontrolu nad pohybem v jejím rámci - otáčení do libovolného směru, přibližování a oddalování (zoom) a v případě virtuální …Interaktivní panoramaScéna, využívající vhodné projekce panoramatické fotografie (většinou sférické panorama, někdy alespoň válcové panorama) a umožňující pozorovateli plnou kontrolu nad pohybem v jejím rámci - otáčení do libovolného směru, přibližování a oddalování (zoom) a v případě virtuální ….

 

Chcete se přesvědčit? Zajímá vás, co může virtuální prezentace přinést právě vám? Projděte si naši nabídku panoramat a virtuálních procházek nebo přímo jejich interaktivní ukázky.