Tipy 3Dpano

Zákazníci začínají virtální prohlídky vyžadovat

Tipy

S rostoucí popularitou interaktivních panoramatických prohlídekInteraktivní panoramaScéna, využívající vhodné projekce panoramatické fotografie (většinou sférické panorama, někdy alespoň válcové panorama) a umožňující pozorovateli plnou kontrolu nad pohybem v jejím rámci - otáčení do libovolného směru, přibližování a oddalování (zoom) a v případě virtuální …Interaktivní panoramaScéna, využívající vhodné projekce panoramatické fotografie (většinou sférické panorama, někdy alespoň válcové panorama) a umožňující pozorovateli plnou kontrolu nad pohybem v jejím rámci - otáčení do libovolného směru, přibližování a oddalování (zoom) a v případě virtuální … mezi uživateli internetu jsou virtuální prezentace stále více vyžadovány ze strany zákazníků. Vaše konkurence to možná již pochopila a touto cestou se vydala.

Obzvláště to platí na trhu s realitami, kde se pro většinu klientů jedná o životní investici a přesnost a úplnost podaných informací o nabízeném objektu je naprosto klíčová.

Další oblastí s vysokým účinkem virtuálních prohlídekPanoramatická prohlídkaObecný název pro promítání válcového nebo sférického panoramatu. Díky takové projekci se pozorovatel zdánlivě ocitne ve středu zobrazované scény, ve které se může (dle možností použitého software) rozhlížet libovolným směrem nebo si scénu přibližovat či oddalovat (zoom).
Spojením více panoramatických …
Panoramatická prohlídkaObecný název pro promítání válcového nebo sférického panoramatu. Díky takové projekci se pozorovatel zdánlivě ocitne ve středu zobrazované scény, ve které se může (dle možností použitého software) rozhlížet libovolným směrem nebo si scénu přibližovat či oddalovat (zoom).
Spojením více panoramatických …
, kde je tato moderní forma prezentace nadšeně vítána a postupně i vyžadována, jsou všechny obory cestovního ruchu - ubytovací a stravovací zařízení, kulturní zařízení a cestovní kanceláře.

 

Chcete se přesvědčit? Zajímá vás, co může virtuální prezentace přinést právě vám? Projděte si naši nabídku panoramat a virtuálních procházek nebo přímo jejich interaktivní ukázky.